Konzultace probíhá osobně, v délce 2 – 3 hodin, dle aktuálních potřeb klienta a závažnosti stanoveného tématu. Základem konzultace je práce s numerologickou mřížkou, horoskopem, afirmačními kartami a meditace. Cílem konzultace je pomoci klientovi nejen odhalit možná řešení jeho životních problémů a najít odpovědi na otázky, které jej tíží, ale též uvolnit stres a napětí, zklidnit a harmonizovat mysl. To vše prostřednictvím uvedených technik. Během jedné konzultace lze stihnout vyložit jeden rozbor. V případě první konzultace doporučuji začít numerologickým rozborem. Je však možné přistoupit přímo k výkladu horoskopu.

Základní konzultace
Základní numerologický rozbor
Základní výklad osobního horoskopu
Konzultace je zaměřena na základní výklad buď horoskopu nebo numerologického rozboru, se zaměřením na hledání odpovědí k tématu, které si klient zadal. První konzultace trvá 3 hodiny. Klient obdrží písemný podklad.

Cena:1.200,- kč / za první konzultaci

Navazující konzultace
Rozšířený výklad osobního horoskopu
Základní numerologický rozbor (dítěte, partnera)
Základní výklad osobního horoskopu (dítěte, partnera)
Rozšířený výklad osobního horoskopu
Navazující konzultace jsou sestavovány individuálně dle stanoveného tématu a zadání klienta, a mohou obsahovat jeden z uvedených rozborů. Podmínkou je první návštěva, tj. výklad základního horoskopu klienta. Klient obdrží písemný podklad.

Cena:400,- kč / za hodinu

Doplňkové rozbory
Numerologický rozbor jména
Rozbor osobní roční vibrace a devítiletých cyklů
Doplňkové rozbory je možné zpracovat bez základní konzultace. Konzultace probíhá osobně, v délce 1,5 hodiny. Klient obdrží písemný podklad.

Cena:600,- kč / za jeden rozbor