• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

OSOBNÍ PORADENSTVÍ

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

VÝUKA MEDITAČNÍCH TECHNIK

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

JÓGOVÁ KNIHOVNA

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

Celková očista těla, mysli, i duše s Alenou Vejříkovou a hostem Denisou Michálkovou


Celková očista těla, mysli i duše

s Alenou Vejříkovou a hostem Denisou Michálkovou
20. května, (17 - 20), Spirit Centrum

Nenechte si ujít speciální páteční dílnu sestavenou ze 60 min lekce Deep detox jógy s Alenou Vejříkovou a 90 min přednášky Celková detoxikace - návrat ke zdraví 
Denisy Michálkové z Centra Biorezona.

Dílnu zahájíme lekcí Deep detox jógy, při které zažijete nejen plynutí na vlnách dechu, ale zejména hluboké očištění organismu, vyplavení toxinů, uvolnění blokád energetického těla, znovu nalezení harmonie. 

Poté se na přednášce Celková detoxikace - návrat ke zdraví dozvíte, jak čistit organismus novými metodami biorezonanční terapie, jak zjistit příčiny svých nemocí, a hlavně jak je zvládnout a uzdravit se.


Obsah dílny: 

17:00 - 18:00 Deep detox jóga - lekce s Alenou Vejříkovou, SPIRIT CENTRUM

Alena prochází jógovou praxí přes 11 let, studovala u Václava Krejčíka Hathajógu.  Má za sebou řadu specializovaných kurzů: Technika pozic z hlediska zdravého pohybu, Umění jógového dotyku a asistence v ásanách, Jóga pro děti, a další. V 2015 získala certifikát instruktor Yin Yogy. Již 11. rokem je studentkou Univerzity Nové doby pana Milana Calábka, vystudovala Psychologickou astrologii, absolvovala řadu seminářů, kurzů z oblasti duševní hygieny a psychologie.

Specializuje se na Hathajógu, Dynamickou jógu, Yin jógu, Power jógu, Relaxaci a Meditaci. 
Ve Spirit Centru se věnuje vedení vzdělávacích seminářů, workshopů a přednášek. Motto: "Když Slunce svítí pro tebe, nech jej svítit i pro druhé."

1 FOTO profi říjen 201311


18:15 - 20:00 Celková detoxikace, návrat ke zdraví - přednáší Denisa Michálková, Centrum Biorezona 

1 denisa michalkovaDenisa se k tématu detoxikace dostala 
při hledání cesty, jak se dostat z bludného kruhu nemocí a operací u sebe a svých dětí. Začala s vyčištěním patogenů pomocí Plazmového generátoru, a už po první návštěvě viděla, že to bude cesta pro ní a její rodinu. Po vyčištění infekcí boréllí, virů hepatitis B a EBV a klíšťové encefalitidy (které prodělala) z ní spadl obrovský balvan. Začala se věnovat studiu detoxikační praxe, stala se terapeutem, založila centrum Biorezona, www.biorezona.cz, kde pomáhá lidem najít cestu ke zdraví.

Sama Denisa říká: "Začal mi nový život – život plný radosti a zdraví."

"Nyní již několik let pomáhám celým rodinám najít cestu ke zdraví pomocí detoxikace. V Biorezoně pomáháme řešit příčiny potíží celostně a také konzultací ohledně úpravy jídelníčku, doporučením podpůrných detoxikačních preparátů. Naše filosofie je vést klienta k poznání, že je potřeba převzít zodpovědnost za své tělo a psychiku, změnit stravovací návyky, myšlení a postoj sami k sobě tak, aby se udrželi ve zdraví, kondici a radosti."

Motto: "Pokud rezonujeme se zdravím, přitahujeme si zdravé potraviny, zdravé lidi a zdravé, šťastné vztahy. Jen málo stárneme a více vše pozitivní dokážeme vnímat a užívat si."

Logo BIOREZONA malé

Účastníci semináře obdrží DÁRKOVÝ POUKAZ s 10% slevou na vstupní diagnostiku Oberon. 
 

Detail události

Začátek události 20 květen 2016 17:00
Konec události 20 květen 2016 20:00
Celková kapacita 24
Registrovaní 9
Volná místa 15
Cena 290Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM
We are no longer accepting registration for this event