• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA

opatření COVID...

Číst dál...

LIVE - ONLINE JÓGA

Živé přenosy k vám domů...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

PROVOZNÍ ŘÁD

SPIRITCENTRA ...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY, CENÍK

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

Aktuality

Vláda opět vnitřní sportoviště uzavírá!

Připojujeme se k akci KLIK za FAIR PLAY...Studio otevřít či neotevřít?


Sportoviště se od 3. prosince otevřít mohou, avšak...

Cvičení je podmíněno zakrytím úst. Restrikce vůči sportu nadále pokračují, a přestože jsme se smířili s omezenou kapacitou v sále devět klientů + lektor, roušky při cvičení opravdu nikdo nečekal. Podle nás jsou roušky při józe či jakémkoli sportu nesmyslné, nebezpečné a zdraví škodlivé. Ale bohužel máme informace, že i přes nespokojenost zástupců sportovišť, sportovních svazů či ředitelů škol, se tato povinnost do konce prosince nijak nezmění. 

Navíc se vládní opatření neustále mění či rozšiřují, a v této smršti změn se nedá nalézt nějaký záchytný bod pro plánování provozu studia. Vzhledem k nejasné a nejisté situaci jsme se rozhodli studio prozatím, pro lekce jógy, neotevřít.

Ani výhled na začátek roku 2021 nevypadá příznivě. Nevíme, kdy budeme moci opět zahájit přerušené kurzy. Připomínáme proto všem kurzantům, že si mohou částku za zbývající lekce svého kurzu nechat převést na kredit na Moje.Spirityoga a začít s námi jógovat online nebo jej využít na veřejné lekce, jakmile se studio otevře. Kredit se bude moci do budoucna využít také na předplatné pro VIDEOTÉKU. Pokud si nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat.


Pro cvičení zůstane studio prozatím uzavřené!


Otevřená však bude recepce 
pro nákup vánočního zboží či poukazů.


Nadále jógujeme LIVE - ONLINE!


Aktuální LIVE - ONLINE rozvrh do 31. prosince

FOTO4


Jak je to s online – live lekcemi?


Stále se k nám dostávají různé názory těch,

kteří online lekce ještě nevyzkoušeli: 

"Když doma to není ono", "potřebuji lektora mít u sebe", "chci aby mne opravoval a dohlížel na mě", "doma si neudělám čas", "ruší mě zbytek rodiny", "počkám až vše pomine", "nemám potřebnou techniku či prostor"...


Rádi bychom vysvětlili, jak to tedy ve skutečnosti je!

Pokud nemáte technické podmínky a prostor, tak s tím se opravdu nedá nic dělat. A LIVE - ONLINE jógu s našimi lektory musíte po dobu omezení oželet.  Ale i zde vám vycházíme vstříct krátkými video sekvencemi na moje.spirityoga, které můžete využít zcela ZDARMA.

Mnoho z vás se domnívá, že online lekce jsou předtočená videa a lektor není ve spojení. Ale opak je pravdou! LIVE - ONLINE lekce je živý vstup k vám domů. Vidíte lektora, stejně jako on vidí vás, stejně tak se slyšíte a můžete spolu komunikovat. Po celou dobu lekce vás lektor vidí na obrazovce a sleduje stejnou intenzitou jako ve studiu, a může vás i opravovat. 

V tu chvíli jste doma LIVE na lekci se svým oblíbeným lektorem!

Jediné co nám opravdu chybí je ten intimní prostor sálu a energie ostatních jógujících. Ale my věříme, že již brzy nepříjemná doba pomine a my se budeme s vámi potkávat osobně! 

Pokud otevřeme dříve, než skončí lockdown, tento rozvrh bude i studiovým. Jógovat budeme jak ve studiu, tak živě studiové lekce jógy streamovat k vám domů. 

___________________________________________


Zůstaňte v pohybu!

Zůstaňte s námi!