• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

OSOBNÍ PORADENSTVÍ

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

VÝUKA MEDITAČNÍCH TECHNIK

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

JÓGOVÁ KNIHOVNA

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

Detoxikace organismu

Ve SPIRITCENTRU najdete Detoxikační poradnu, kde vám pomůžeme nastartovat detox organismu, najít možnou příčinu vašich potíž, odhalit patogení zátěže, doporučíme výživu či doplňky stravy.DETOXIKACE ORGANISMU

1) Diagnostika stavu organismu přístrojem OBERON QUANTUM

2) Doporučení stravovacích návyků a přírodních přípravků na detoxikaci organismu

3) Frekvenční terapie plazmovým generátorem RPZ 14, Zapper, Ramaloop

4) Terapeutické konzultace


V prostorách SPIRITCENTRA můžete využít frekvenční terapii rezonančními přístroji:RPZ 14, ZAPPER a RAMALOOP, které si dokáží poradit s likvidací přemnožených mikroorganismů v lidském těle.Jedná se o neinvazivní metodu detoxikace organismu. Věnovat se vám bude majitel

SPIRITCENTRUM s.r.o., Richard Zezulka
1 MG 4269 6527

Nová detoxikační poradna je v provozu od podzimu 2016
Co v poradně nabízíme?

1) Měření patogenů a zátěží v organismu - OBERON Quantum

Nově máme v poradně diagnostický přístroj OBERON Quantum, který umí určit míru zatížení organismu patogeny (viry, bakterie, paraziti, těžké kovy, chemikálie, apod.). Zjištění jaké mikroorganismy vás "okupují", a dokonce v jakých částech vašeho těla, vám nově změříme ve SPIRITCENTRU. Při analýze měření, úzce spolupracujeme s terapeutickým centrem Biorezona, Praha - Klánovice.

Po diagnostickém měření 
zástupci Biorezony připraví balíček potřebných frekvencí pro zničení zjištěných patogenů, tzv. „dávku“, kterou nahrajeme do rezonančních přístrojů RPZ 14 či ZAPPER a vy můžete přijít do SPIRITCENTRA na terapii. Zde se dozvíte i jak dále postupovat, na co si dát pozor a jak podpořit očistu organismu. Délka jedné terapie je 2 - 3 hodiny. Přičemž můžete po celou dobu číst, vyřizovat si své záležitosti nebo jen odpočívat.


2) Frekvenční terapie a harmonizace organismu - RPZ 14
Frekvenční terapie umí citlivě snížit přemnožené mikroorganismy v těle, které stojí za většinou nemocí. Díky vědcům (Dr. Rife) bylo zjištěno, že každý mikroorganismus žije na své jedinečné frekvenci (vlnové délce). Pokud však mikroorganismus vystavíme jeho unikátní vlnové frekvenci, a to po dostatečně dlouhou dobu, dojde k jeho rozkmitání a destrukci. Takto lze v lidském organismu ničit přemnožené bakterie, viry a parazity, které stojí za většinou nemocí a závažných chorob.

Jedná se o neinvazivní metodu, kterou je třeba dále doplnit detoxikací těla přírodními prostředky (bylinnými čaji, vitamíny a minerály, křemelinou, zásaditými koupelemi, vhodnou stravou, pravidelným cvičením a dalšími prostředky)Nejde o to, vymítit všechny mikroorganismy z našeho těla, ale zabránit jejich přemnožení a nekontrolovatelnému šíření organismem, vyloučit toxiny z těla, podpořit lymfatický, hormonální a zejména imunitní systém, a tím podpořit samo léčivé schopnosti našeho organismu. 


3) Stravovací návyky a přípravky podporující očistu organismu - osobní konzultace 
Při diagnostice a konzultaci s vámi projdeme možné doplňky k podpoře celkové detoxikace organismu (Křemelina, Vitamín C, Tepperweinova zásaditá směs, Zásaditá koupel Meine Base, Ájurvédské čaje, Ořešák americký a další). Vše vám rádi vysvětlíme.


4) Terapeutická konzultace 
Terapeutická konzultace k osobnostrnímu ladění, životním tématům, které souvisejí s úspěšnou detoxikací.