• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

OSOBNÍ PORADENSTVÍ

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

VÝUKA MEDITAČNÍCH TECHNIK

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

JÓGOVÁ KNIHOVNA

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

Aktuality

 

Chystá se přestavba webu!


Aktuálně všechny své rezervace konejte, prosím, na moje.spirityoga.cz


Tento můj web funguje již od roku 2013. A jak známo, ve světě internetu vše stárne kosmickou rychlostí, a tak přišel čas i na přestavbu a modernizaci mých webovek.

Stále zde naleznete potřebné informace pro kontakt se mnou a k mým jógovým aktivitám. Většinou ale budete přesměrování právě na nový web SPIRITCENTRA, kde probíhá registrace na všechny mé akce, i mých kolegů. Na stránkách moje.spirityoga je třeba pouze zřídit si svůj chytrý osobní účet a vaše registrace můžou běžet.

Na moje.spirityoga se můžete registrovat jak na veřejné lekce či kurzy, tak také na semináře, pobyty, ale i do jógové videotéky, kde je již kolem 190 zajímavých video lekcí, zejména se mnou.

Věřím, že nové možnosti rezervačního systému na moje.spirityoga pro vás budou přínosem, a že se shledáme na nějaké společné jógové akci!

DSC 5042
 

Rozvrh lekcí jógy

  

PODZIMNÍ ROZVRH 

 

5. září - 8. prosince 2022

Zde najdete přehledný plán veřejných a kurzových lekcí v týdnu jak se mnou, tak s mými kolegy.
Rezervace pak musíte učinit na 
moje.spirityoga.cz

 2

Detoxikace organismu

Ve SPIRITCENTRU najdete Detoxikační poradnu, kde vám pomůžeme nastartovat detox organismu, najít možnou příčinu vašich potíž, odhalit patogení zátěže, doporučíme výživu či doplňky stravy.

Číst dál: Detoxikace organismu

Obsah lekcí

Jak si vybrat správou lekci jógy či kurz? Seznamte se s obsahem lekcí, jejich zaměřením, zda jde o pomalejší či dynamičtější tempo, a zejména zohledněte své fyzické možnosti a zkušenosti s jógou, u každé lekce či kurzu najdete její náročnost, popř. možné kontraindikace.

Číst dál: Obsah lekcí

Ájurvédské čaje a ovoce

Ve Spirit Centru je kamenná prodejna Himalájských ájurvédských bylinných čajů, elixírů a ovoce, od společnosti Everest Ayurveda, s.r.o.

Číst dál: Ájurvédské čaje a ovoce

Individuální lekce


INDIVIDUÁLNÍ LEKCE A KONZULTACE


Individuální pravidelné lekce či jednorázové konzultace jsou možné na základě osobní dohody. Jedná se o
pravidelně se opakující lekce nebo individuální jednorázové konzultace k vašim dotazům z jógové praxe. Setkání se konají v prostorách SPIRITCENTRA.

Cena 1.200,- Kč / 60 min / osoba.

V případě zájmu mne, prosím, kontaktujte telefonicky na 773 600 959 nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

DSC 5294 001