• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA

opatření COVID...

Číst dál...

LIVE - ONLINE JÓGA

Živé přenosy k vám domů...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

PROVOZNÍ ŘÁD

SPIRITCENTRA ...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY, CENÍK

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA

opatření COVID...

 

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA 

doporučení a opatření Covid 

------------------------------

Prosíme, seznamte se pečlivě níže s opatřeními v našem studiu.

Domníváme se, že nejsou přehnaná, jsou zvládnutelná, a navíc pouze po určitou dobu, která bude, věříme, krátká.
Dodržením několika málo pravidel, můžeme předejít zdravotním komplikacím nás všech
a zejména uzavření studia z důvodu výskytu nákazy.


Bezinfekčnost
Při příchodu do studia se nahlaste na recepci!
Zde potvrďte Čestné prohlášení o své bezinfekčnosti. Pouze zaškrtnutím správné varianty bezinfekčnosti: očkován, testován či po prodělání covid. Doporučujeme mít u sebe "doklad" o bezinfekčnosti pro případnou vyjímečnou kontrolu hygieny.

Dezinfekce
Při vstupu do studia použijte dezinfekci na ruce. Dezinfekci neoplachujte!

V celém prostoru studia používáme přípravky od české společnosti EURONA. Dezinfekci COVIDOR najdete na botníku u vstupu a též na toaletě. Dezinfekce od EURONY je šetrná k pokožce. Vyzkoušeli jsme osobně a určitě si ji oblíbíte také.

Pokud budete mít zájem na recepci si můžete zakoupit balení do kabelky nebo si u nás můžete objednat i další dezinfekční  přípravky z katalogu EURONA. Mezi lekcemi dezinfikujeme plochy, které jsou nejvíce používané (kliky, baterie, zábradlí). Dezinfekci od EURONY používáme též na celkový úklid studia. Prostory dezinfikujeme germicidní lampou každý den (lampa se používá běžně ve zdravotnictví např. pro dezinfekci operačních sálů).

Downloads19

Respirátory
Ve společných prostorách studia nosíme respirátory!

Cvičíme bez respirátorů!

Respirátory prosíme, abyste nosili v prostrách recepce, šaten, wc, chodeb. Respirátor si nasaďte ještě před vstupem do budovy a sundejte těsně před vlastním cvičením. Pokud se necítíte dobře, raději zůstaněte doma. Předem děkujeme, že chráníte náš personál, který je denně vystaven většímu počtu osob, více než vy. 


Bezpečné rozestupy

Buďte vůči sobě a druhým ohleduplní! 

Kapacita lekcí je od 24. května nastavena na 12 míst. Prosíme, dodržujte bezpečné rozestupy pokud to jen bude možné. Zejména při čekání na WC a v šatnách. Pokud jsou v šatně více jak dvě osoby, vyčkejte chvíli než se převléknou. Stejně tak se v šatnách nezdržujte zbytečně dlouho. Pokud je na recepci více osob, raději se usaďte na sál. Abychom zamezili kumulaci osob v prostorách studia. Mezi jednotlivými lekcemi máme 15 min pauzu. V této době lektor zajistí větrání sálu a jógující skupiny se vymění. Prosíme, na lekce přicházejte nejdříve 15 min před a odcházejte nejpozději do 15 min po lekci. 


Vlastní jógamatka nebo jógový ručník

Doporučujeme! 

Noste si vlastní jógamatku. V jógovém sále sice naše studiové jógamatky najdete, ale jen proto, abychom pro vás zajistili rozestupy. Svoji jógamatku si můžete dát na studiovou. Také můžete na naši studiovou jógamatku využít tzv. jógový ručník, na kterém se cvičí stejně jako na jógamatce. Pokud na jógamatku zapomenete, na sále najdete dezinfekční sprej přímo na jógamatky a papírové ručníky, se kterými studiovou jógamatku vydezinfikujete ještě před jejím použitím. 

Downloads20 

Jógové pomůcky
Použití pouze dle pokynů lektora! 

Stále však doporučejeme nosit si vlastní deku, jóga blok či pásek pokud je používáte. Předem děkujeme za úklid pomůcek na původní místo nebo dle pokynů lektora. Při využití jóga bloků a bolsterů postupujte dle pokynů lektora! Pokud budete používat bolstery, překryjte je svým ručníkem. Máme nové potahy, které se dají jednoduše sejmout a vyprat, přesto je nelze prát po každé lekci. Pokud použijete jóga blok, nevracejte jej do police, a odneste jej po lekci do sprchového koutu, kde následně recepce zajistí jejich dezinfekci. Doporučujeme si zajistit bločky vlastní, můžete zakoupit i u nás. 


A to nejdůležitější na závěr 
Pokud se necítíte dobře, zůstaňte doma!

Pokud nebudeme doržovat toto opatření, všechna ostatní jsou v podstatě zbytečná. Velmi na vás apelujeme, pokud cítíte, že vaše tělo s něčím bojuje, raději se své studiové lekce vzdejte. A zacvičte si s námi podle videí na moje.spirityoga.cz. Nebo se přihlaste na online lekce. S online můžete jógovat z pohodlí domova, a nikoho, ani studio, tím neohrozíte. Buďme toleratní vůči sobě a všem! 


Děkujeme za spolupráci
Těšíme se na vás!