• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA

opatření COVID...

Číst dál...

ONLINE LEKCE JÓGY

Živé přenosy k vám domů...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

PROVOZNÍ ŘÁD

SPIRITCENTRA ...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY, CENÍK

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

ONLINE LEKCE JÓGY

Živé přenosy k vám domů...

 


ONLINE LEKCE JÓGY 

 

přímo ze studia

--------------------

 Opět začínáme!


Co je ONLINE lekce a přenos?
 

Je to živé vysílání přímo ze studia, autentické, jedinečné. Vy jste doma a lektor ve studiu, ale navzájem se vidíte, slyšíte a troufáme si říci, že i přenášíte navzájem pocity. Nejedná se o statické video, které byste si přehrávali dokola. Je to lekce online, tedy právě teď, na dálku. Nejedná se tedy o dopředu vytvořenou nahrávku profesionálem, ale přenos přes aplikaci ZOOM, která je určena pro meetingy či telekonference apod. Kvalita přenosu obrazu a zvuku závisí nejen na aplikaci ZOOM, naší technice, přes kterou vysíláme, ale také na technice u vás doma přes kterou přenos přijímáte. Doporučujeme vyzkoušet na jakém přístroji je u vás kvalita nejlepší (mobilní telefon, tablet či počítač).


Jak ONLINE lekce probíhá?

Ještě před začátkem lekce můžete s lektorem živě komunikovat. Položit dotazy nebo jen tak poklábosit. Těsně před lekcí se zvuk od vás vypne, ale kamera běží dál. Nemusíte se bát, natáčí se pouze lektor, nikoli účastníci setkání, se kterými se na začátku můžete vidět. Pokud si necháte kameru na svém přístroji zapnutou, lektor vás uvidí a může vás slovně opravit i takto na dálku. Pak už běží lekce jógy tak, jak ji znáte ze studia. Přenášíme k vám nejen hlas lektora, ale i hudbu, a samozřejmě obraz. Na závěr si opět můžete s lektorem sdělit dojmy a postřehy z online vysílání. A pokud lekci "nestihnete", nevadí, zpětně si ji můžete do 24 hod znovu přehrát ve svém účtu na moje.spiriotyoga.cz! Nemusíte se bát, že vám zbytečně propadne uhrazený kredit.

 

Jak se na ONLINE lekci registrovat?

Přihlaste se na našem novém webu moje.spirityoga.cz. Jakmile si zde založíte účet (uvedete své přihlašovací a osobní údaje), můžete si vybrat svoji lekci a registrovat se v sekci KALENDÁŘ. Lekce najdete i na našem webu spirityoga.cz v Kalendáři. Zde však registrace není možná, budete přesměrováni právě na nový web. Na novém webu budete moci spravovat svůj chytrý účet, kde také naleznete rezervace vašich lekcí či akcí, faktury jako doklad o bezhotovostní úhradě, výši kreditu, své transakce skrze něj a další. Od 1. září se přes nový web a kreditní systém budou provádět registrace na OTEVŘENÉ STUDIOVÉ LEKCE! Doporučujeme tedy na nový web postupně přejít.

Downloads17

Přidejte se k nám, užijete si jógu ze svého domova!

 

Jak ONLINE lekci uhradit?

ONLINE lekce jsou placené. Při první registraci vás systém vyzve k dobití kreditu v minimální výši 500 Kč. Tento kredit aktuálně slouží k úhradě ONLINE lekcí, ale od 1. září 2020 se budou prostřednictvím kreditu hradit i OTEVŘENÉ STUDIOVÉ LEKCE, které se doposud hradily pouze hotovostně na recepci studia. Nemusíte mít tedy obavy, že nevyužitý kredit na online lekce vám propadne. Dočerpat jej můžete později. Ke kreditnímu systému se více dozvíte v našich Obchodních podmínkách.

Jak se k ONLINE lekci připojit?

ONLINE lekce probíhá přes aplikaci ZOOM. Tu je třeba si předem stáhnout (jednorázově a zdarma) do vašeho zařízení přes, které budete náš přenos přijímat. Aplikaci ZOOM si stáhněte zde. Zhruba 15 min před začátkem lekce vstupte buď do sekce Moje rezervace nebo do sekce Kalendář na moje.spirityoga.cz a otevřete příslušnou lekci, kde najdete tlačítko "Připojit zoom". Po kliknutí budete rovnou přesměrováni k nám do studia. Chvíli vyčkejte, než vás spojíme do virtuálního sálu. Poté už si jen zapněte zvuk a kameru na vašem zařízení, aby vás lektor slyšel a viděl. Připojení jsme se snažili udělat co nejjednodušší a uživatelsky nejpříjemnější. Určitě jej zvládne každý. 
 

Jak se na ONLINE lekci připravit?

Zařízení, na kterém budete přenos přijímat, dejte nejlépe na zem a naklopte, tak abychom vás (i vy sebe) viděli celé, když se postavíte. Podložku si dejte cca 2 metry od vašeho zařízení a to buď napříč nebo kolmo dle pokynů lektora. Zajistěte si prostor a klid po celou dobu lekce. Připravte si pomůcky, které u každé lekce v kalendáři doporučujeme. Můžete si udělat atmosféru svíčkou, vůní, ztlumením světla, apod. V průběhu lekce dbejte pokynů lektora a svých fyzických možností.
 

Co dělat v případě technických potíží?

Na začátku lekce i v průběhu je s námi na dálku spojena i naše recepce. Pokud vidíme, že jste se ještě nepřipojili nebo máte technické potíže, paní asistentka vám osobně zavolá. Pokud máte potíže s připojením nebo naopak odpojením v průběhu lekce, volejte na číslo recepce: 727 880 590, pí. Stanislavě L. Syrovátkové a poraďte se s ní jak postupovat. Popř. budete přesměrováni na naší IT podporu.

 


Další informace najdete na našem novém webu...

LOGO šedá

Věříme, že ONLINE lekce vás zaujmou
a stanou se součástí vaší domácí praxe jógy!

------------------------------------------------------------------------------------

ROZVRH JÓGY 

od 31. srpna 2020
---------------------

Podzimní rozvrh ...

Obsah lekcí...

Info k lektorům...

Informace k registracím, cenám, platbám, potvrzení pro ZP...

1 IMG 20190920 123731


Organizace kurzů jógy


Kurzy jsou důsledně rozděleny dle obtížnosti, lekce na sebe volně navazují a jsou tématicky zaměřeny (v jednotlivých kurzech je tak možné více prohlubovat jógovou praxi dle úrovně účastníků).

Je možné za sebe vyslat náhradníka v případě nepřítomnosti na předplaceném kurzu. Seznamte se však důsledně, váš náhradník musí počítat s navazováním a obtížností lekcí, nabídku na web zajišťuje recepce SPIRITCENTRA pouze za stanovených podmínek!

Nabídku volných kurzových lekcí a trvalých náhradníků najdete zdeMáte-li zájem volejte na uvedená čísla klientů, kteří jsou v daném kurzu, a nemohou v určitý termín na svoji lekci. Recepce tyto směny lekcí neorganizuje!

Jak se registrovat do předplaceného KURZU či na otevřenou lekci najdete zde.