• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA

opatření COVID...

Číst dál...

LIVE - ONLINE JÓGA

Živé přenosy k vám domů...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

PROVOZNÍ ŘÁD

SPIRITCENTRA ...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY, CENÍK

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

Rozhovory - články - videa

KORONA KRIZE A ODPOVĚDI NA OTÁZKY Jóga DNES
Odpovědi pro Jóga DNES na téma "Jak krizovou situaci zvládají učitelé a jógová studia z března 2020. Přečtěte si jak jsem ke korona krizi přistoupila já a jak ji zvládlo naše studio SPIRITCENTRUM.


MEDITACE, BRÁNA K VNITŘNÍ HARMONII
Článek pro Jóga DNES z března 2019, kde se dozvíte základní techniky pro zklidnění mysli, které vám pomohou v každodenním životě při zvládání nepříjemných situací a na cestě ke spokojenému životu. 


MEDITAČNÍ A RELAXAČNÍ TECHNIKY pro učitele jógy
Cyklus 3 víkendových seminářů pro učitele jógy pod záštitou Poweryoga akademie Václava Krejčíka. Tato výuka probíhá od roku 2018. Aktuální termíny:

Základy relaxačních a meditačních technik I.
Prožitková relaxace a řízená imaginace v meditacích II.
Léčivá meditace III.
 
  


ROZHOVOR pro Berounský týden

Na začátku roku 2019 mne pro Berounský týden vyzpovídala Romana Šimková.


Tibetský láma ve SPIRITCENTRU
Na začátku roku 2018 proběhlo ve SPIRITCENTRU nezapomenutelné setkání s žijícím Buddhou, lámou Erang Rinpočhe. Celá akce byla pořádána ve spolupráci s Annou Dzurenda na podporu tibetské školy. Atmosféru si můžete shlédnout zde... Více o lámovi zde

Spolupráce s Václav Krejčík
Z dlouhodobé spolupráce s Vaškem  Krejčíkem vzniklo několik videí pro Jógavirtual.cz Proklikněte nadpis a dostanete se k seznamu, kde si můžete vybrat, které si se mnou zacvičíte.

První jógový festival v Berouně

SPIRITCENTRUM bylo u této mimořádné akce v našem regionu. Festival byl pod záštitou studia SAMAYA a jeho majitelky Michaely Levíčkové. Sešlo se kolem 70 jógových příznivců. Atmosféra jógy byla na každém kroku. Podívejte se na video....

ROZHOVOR pro školní časopi
s

(pro www.3zsberoun.com/casopis)
"Pěkně na tělo" mne vyzpovídala mladá jogínka Natálie Veselá pro školní časopis Guláš, 3.ZŠ Beroun. Pěkně jsem si zavzpomínala.

ROZHOVOR o životě s jógou
(pro 
www.jogadnes.cz)
Jak jsem se k joze dostala a proč u ní zůstala, co je pro mne na ní tak přitahujícího? Jaký je můj názor na zájem o jógu, vegetariánství a stravu, na co si dát pozor při výběru studia, a zda existují nějaká rizika v souvislosti s jógou? Na to se mne zeptala Jóga DNES ...

ROZHOVOR o józe a mysli
(pro www.yogapoint.cz)
Co pro mne znamená jóga, jak jsem se k ní dostala, kdo mne na mé jógové cestě nejvíce ovlivnil, jak vnímám roli jógového učitele, jaké jsou mé oblíbené knihy o józe, mé názory na psychosomatiku, čakry, meditaci a astrologii? To vše najdete v rozhovoru se mnou nayogapoint.cz.


ROZHOVOR pro Králodvorský zpravodaj

(www.kraluv-dvur.cz)
V srpnu 2015 mne vyzpovídal Králodvorský zpravodaj. Dotazy směřovaly na naše nové vzdělávací centrum SPIRIT CENTRUM, jak vše začalo a jaké jsou plány do budoucna. Vše najdete na str. 8 - 9.

ASTROLOGIE a jógová praxe

(pro www.yogapoint.cz)
V březnu 2015 odstartoval astrologický seriál, který vás postupně provede jednotlivými znameními horoskopu. Úvodní článek, který jsem pro Yogapoint připravila.


Jógový horoskop - ŠTÍR a jóga
(pro www.yogapoint.cz)
V říjnu 2015 vyšel článek k tématu Štír a jógová praxe, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie. 


Jógový horoskop - VÁHY a jóga

(pro www.yogapoint.cz)
V říjnu 2015 vyšel článek k tématu Váha a jógová praxe, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie. 

Jógový horoskop - PANNA a jóga

(pro www.yogapoint.cz)
V září 2015 vyšel článek k tématu Panny a jógové praxi, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie. 

Jógový horoskop - LEV a jóga

(pro www.yogapoint.cz)
V srpnu 2015 vyšel článek k tématu Lva a jógové praxi, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie. 


Jógový horoskop - RAK a jóga
(pro www.yogapoint.cz)
V červenci 2015 vyšel článek k tématu Raka a jógové praxi, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie. 

Jógový horoskop - BLÍŽENCI a jóga
(pro www.yogapoint.cz)
V červnu 2015 vyšel článek k tématu Blíženců a jógové praxi, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie.  

Jógový horoskop - BÝK a jóga
(pro www.yogapoint.cz)
V dubnu 2015 vyšel článek k tématu znamení Býka a jógové praxe, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie.
 

Jógový horoskop - BERAN  a jóga
(pro www.yogapoint.cz)
V březnu 2015 vyšel článek k tématu znamení Berana a jógové praxe, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie.

Video lekce Hathajógy
(www.jogavirtual.cz)
Další krátká sekvence Hathajógy, ma téma Vnitřní dítě. Mé video lekce zvládne i začátečník. Podívejte se na promovideo. Pokud vás video lekce zajímají zaregistrujte se na www.jogavirtual.cz, a nebo si objednejte předplatné časopisu Jóga DNES a přístup k videím budete mít zdarma.


Video lekce Hathajógy
(www.jogavirtual.cz)
Na začátku  roku 2015 jsem přijala pozvání mého učitele Václava Krejčíka (Jóga DNES, Jógavirtual), a natočila 3 video sekvence Hathajógy. Nyní přicházejí další krátké sekvence a jedna 60 min lekce. Tentokráte se natáčelo ve Spirit Centru. Podívejte se na promovideo. Pokud vás video lekce zajímají zaregistrujte se na www.jogavirtual.cz, a nebo si objednejte předplatné časopisu Jóga DNES a přístup k videím budete mít zdarma.


Video lekce Hathajógy
(www.jogavirtual.cz)
Na začátku  roku 2015 jsem přijala pozvání mého učitele Václava Krejčíka (Jóga DNES, Jógavirtual), a natočila 3 video sekvence Hathajógy. 
Jak vnímám Hathajógupromoklip najdete na jogavirtual.czMáte-li chuť si se mnou zacvičit i doma, zaregistrujte se na www.jogavirtual.cz, a nebo si objednejte předplatné časopisu Jóga DNES a přístup k videím budete mít zdarma. 


Jak jsem začínala na Berounsku s jógou v roce 2013

(pro Náš Region)
Mé 
první instruktorské krůčky a začátky Hathajógy v Berouně, Králově Dvoře, se datují na počátek roku 2013. Zde malá vzpomínka ze Sportovního centra EDEN,  článek pro Náš Region, str. 5.

Náš Region