• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PŘIPRAVUJEME

.............................

Číst dál...

ONLINE LEKCE JÓGY

Živé přenosy lekcí k vám domů...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

PROVOZNÍ ŘÁD

SPIRITCENTRA ...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

Rozhovory - články - videa


ROZHOVOR pro Berounský týden
Na začátku roku 2019 mne pro Berounský týden vyzpovídala Romana Šimková.


Tibetský láma ve SPIRITCENTRU
Na začátku roku 2018 proběhlo ve SPIRITCENTRU nezapomenutelné setkání s žijícím Buddhou, lámou Erang Rinpočhe. Celá akce byla pořádána ve spolupráci s Annou Dzurenda na podporu tibetské školy. Atmosféru si můžete shlédnout zde... Více o lámovi zde

Spolupráce s Václav Krejčík
Z dlouhodobé spolupráce s Vaškem  Krejčíkem vzniklo několik videí pro Jógavirtual.cz Proklikněte nadpis a dostanete se k seznamu, kde si můžete vybrat, které si se mnou zacvičíte.

První jógový festival v Berouně

SPIRITCENTRUM bylo u této mimořádné akce v našem regionu. Festival byl pod záštitou studia SAMAYA a jeho majitelky Michaely Levíčkové. Sešlo se kolem 70 jógových příznivců. Atmosféra jógy byla na každém kroku. Podívejte se na video....

ROZHOVOR pro školní časopi
s

(pro www.3zsberoun.com/casopis)
"Pěkně na tělo" mne vyzpovídala mladá jogínka Natálie Veselá pro školní časopis Guláš, 3.ZŠ Beroun. Pěkně jsem si zavzpomínala.

ROZHOVOR o životě s jógou
(pro 
www.jogadnes.cz)
Jak jsem se k joze dostala a proč u ní zůstala, co je pro mne na ní tak přitahujícího? Jaký je můj názor na zájem o jógu, vegetariánství a stravu, na co si dát pozor při výběru studia, a zda existují nějaká rizika v souvislosti s jógou? Na to se mne zeptala Jóga DNES ...

ROZHOVOR o józe a mysli
(pro www.yogapoint.cz)
Co pro mne znamená jóga, jak jsem se k ní dostala, kdo mne na mé jógové cestě nejvíce ovlivnil, jak vnímám roli jógového učitele, jaké jsou mé oblíbené knihy o józe, mé názory na psychosomatiku, čakry, meditaci a astrologii? To vše najdete v rozhovoru se mnou nayogapoint.cz.


ROZHOVOR pro Králodvorský zpravodaj
(www.kraluv-dvur.cz)
V srpnu 2015 mne vyzpovídal Králodvorský zpravodaj. Dotazy směřovaly na naše nové vzdělávací centrum SPIRIT CENTRUM, jak vše začalo a jaké jsou plány do budoucna. Vše najdete na str. 8 - 9.

ASTROLOGIE a jógová praxe
(pro www.yogapoint.cz)
V březnu 2015 odstartoval astrologický seriál, který vás postupně provede jednotlivými znameními horoskopu. Úvodní článek, který jsem pro Yogapoint připravila.


Jógový horoskop - ŠTÍR a jóga
(pro www.yogapoint.cz)
V říjnu 2015 vyšel článek k tématu Štír a jógová praxe, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie. 


Jógový horoskop - VÁHY a jóga

(pro www.yogapoint.cz)
V říjnu 2015 vyšel článek k tématu Váha a jógová praxe, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie. 

Jógový horoskop - PANNA a jóga

(pro www.yogapoint.cz)
V září 2015 vyšel článek k tématu Panny a jógové praxi, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie. 

Jógový horoskop - LEV a jóga

(pro www.yogapoint.cz)
V srpnu 2015 vyšel článek k tématu Lva a jógové praxi, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie. 


Jógový horoskop - RAK a jóga
(pro www.yogapoint.cz)
V červenci 2015 vyšel článek k tématu Raka a jógové praxi, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie. 

Jógový horoskop - BLÍŽENCI a jóga
(pro www.yogapoint.cz)
V červnu 2015 vyšel článek k tématu Blíženců a jógové praxi, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie.  

Jógový horoskop - BÝK a jóga
(pro www.yogapoint.cz)
V dubnu 2015 vyšel článek k tématu znamení Býka a jógové praxe, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie.
 

Jógový horoskop - BERAN  a jóga
(pro www.yogapoint.cz)
V březnu 2015 vyšel článek k tématu znamení Berana a jógové praxe, který jsem připravila pro portál yogapoint.cz. Jde o krátké zamyšlení o propojení jógy a astrologie.

Video lekce Hathajógy
(www.jogavirtual.cz)
Další krátká sekvence Hathajógy, ma téma Vnitřní dítě. Mé video lekce zvládne i začátečník. Podívejte se na promovideo. Pokud vás video lekce zajímají zaregistrujte se na www.jogavirtual.cz, a nebo si objednejte předplatné časopisu Jóga DNES a přístup k videím budete mít zdarma.


Video lekce Hathajógy
(www.jogavirtual.cz)
Na začátku  roku 2015 jsem přijala pozvání mého učitele Václava Krejčíka (Jóga DNES, Jógavirtual), a natočila 3 video sekvence Hathajógy. Nyní přicházejí další krátké sekvence a jedna 60 min lekce. Tentokráte se natáčelo ve Spirit Centru. Podívejte se na promovideo. Pokud vás video lekce zajímají zaregistrujte se na www.jogavirtual.cz, a nebo si objednejte předplatné časopisu Jóga DNES a přístup k videím budete mít zdarma.


Video lekce Hathajógy
(www.jogavirtual.cz)
Na začátku  roku 2015 jsem přijala pozvání mého učitele Václava Krejčíka (Jóga DNES, Jógavirtual), a natočila 3 video sekvence Hathajógy. 
Jak vnímám Hathajógupromoklip najdete na jogavirtual.czMáte-li chuť si se mnou zacvičit i doma, zaregistrujte se na www.jogavirtual.cz, a nebo si objednejte předplatné časopisu Jóga DNES a přístup k videím budete mít zdarma. 


Jak jsem začínala na Berounsku s jógou

(pro Náš Region)
Mé 
první instruktorské krůčky a začátky Hathajógy v Berouně, Králově Dvoře, se datují na počátek roku 2013. Zde malá vzpomínka ze Sportovního centra EDEN,  článek pro Náš Region, str. 5.

Náš Region