• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

OSOBNÍ PORADENSTVÍ

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

VÝUKA MEDITAČNÍCH TECHNIK

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

JÓGOVÁ KNIHOVNA

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

Organizační info kurzy, lekce a další

Jak jsou organizovány jógové kurzy, veřejné lekce, on-line lekce a další akce SPIRITCENTRA se dozvíte právě zde. 


KURZY

Kurzy jsou důsledně rozděleny dle obtížnosti, lekce na sebe volně navazují a jsou tématicky zaměřeny. jednotlivých kurzech je tak možné více prohlubovat jógovou praxi dle úrovně účastníků. Kurz musí být uhrazen předem. Kurzy jsou většinou vypisovány čtvrtletně.

Registrace probíhá na moje.spirityoga v sekci Kurzy.Patba výhradně bankovním převodem dle zaslaného emailu a nebo hotově na recepci studia. Platba je nevratná. Směny v kurzech nejsou možné, ale vyslat za sebe můžete svého náhradníka. Ten musí počítat s navazováním a obtížností kurzových lekcí.


VEŘEJNÉ LEKCE

Veřejné lekce jsou jednorázové, tématicky na sebe nenavazují. Jsou přizpůsobeny možnostem příchozích. Je to možnost, jak si udržovat svoji jógovou úroveň. Pokud chcete své dovednosti prohlubovat doporučujeme kurzy. Probíhají po celý rok.

Registrace a platba za otevřené lekce probíhá přes registrační systém na moje.spirityoga. Platba se strhne při rezervaci lekce z kreditního účtu klienta. Odhlásit se můžete sami na svém účtu, avšak nejpozději do třech hodin před začátkem lekce. V tom případě se platba vrátí zpět na váš kreditní účet.


ONLINE LEKCE

Online lekce jsou vysílány ze studia domů ke klientovi. Jsou živé a interaktivní.Lektor a jógující se navzájem vidí prostřednictvím aplikace Zoom. Aktuálně neprobíhají.

Rezervace a platba probíhá stejně jako u veřejných lekcí přes registrační a kreditní systém na
 
moje.spirityogaRegistrovat se můžete těsně před lekcí. Platba je navratná. V případě neúčasti na živém vysílání, využíjte záznam z lekce ještě 24 hodin po jejím skončení.


SEMINÁŘE a další akce

Semináře, přednášky, workshopy, pobyty a další akce jsou nastavbou nad pravidelnými jógovými kurzy a veřejnými lekcemi. Pomohou vám rozšířit znalosti a dovednosti, prohloubit jógovou praxi. Jsou vypisovány na půlroku či rok dopředu.

Registrace probíhá na moje.spirityoga v sekci Semináře, Pobyty. Patba výhradně bankovním převodem dle zaslaného emailu a nebo hotově na recepci studia. Vrácení platby se řídí Storno podmíkami uvedenými v Obchodních podmínkách SPIRITCENTRA.


ROZVRH kurzů a veřejných lekcí

Rozvrh je vypisován vždy na tři měsíce a aktuálnípřehled naleznete zde... Rezervace pak probíhá na moje.spirityoga.cz

DSC 5316