• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA

opatření COVID...

Číst dál...

ONLINE LEKCE JÓGY

Živé přenosy k vám domů...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

PROVOZNÍ ŘÁD

SPIRITCENTRA ...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY, CENÍK

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA

opatření COVID...

 

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA 

doporučení a opatření Covid 

------------------------------

 Od 1. června až do odvolání

Prosíme, seznamte se pečlivě níže s opatřeními v našem studiu.
Domníváme se, že nejsou přehnaná, jsou zvládnutelná, a navíc pouze po určitou dobu, která bude, věříme, krátká.
Dodržením několika málo pravidel, můžeme předejít zdravotním komplikacím nás všech
a zejména uzavření studia z důvodu výskytu nákazy.Dezinfekce

Při vstupu do studia použijte dezinfekci na ruce. Dezinfekci neoplachujte!

V celém prostoru studia používáme přípravky od české společnosti EURONA. Dezinfekci COVIDOR najdete na botníku u vstupu a též na toaletě. Dezinfekce od EURONY je šetrná k pokožce. Vyzkoušeli jsme osobně a určitě si ji oblíbíte také.

Pokud budete mít zájem na recepci si můžete zakoupit balení do kabelky nebo si u nás můžete objednat i další dezinfekční  přípravky z katalogu EURONA. Mezi lekcemi dezinfikujeme plochy, které jsou nejvíce používané (kliky, baterie, zábradlí). Dezinfekci od EURONY používáme též na celkový úklid studia. Prostory dezinfikujeme germicidní lampou (používá se běžně ve zdravotnictví např. pro dezinfekci operačních sálů).

Downloads19

Roušky
V prostorách studia již bez roušek!

Roušky již nejsou povinné. Pokud se necítíte dobře, raději zůstaněte doma. Předem děkujeme, že chráníte náš personál, který je denně vystaven většímu počtu osob, více než vy. 


Bezpečné rozestupy

Buďte vůči sobě a druhým ohleduplní! 

Kapacita lekcí je od poloviny června nastavena na 20 míst. To je podstatně méně než jste zvyklí. Prosíme dodržujte bezpečné rozestupy pokud to jen bude možné. Zejména při čekání na WC a v šatnách. Pokud jsou v šatně více jak dvě osoby, vyčkejte chvíli než se převléknou. Stejně tak se v šatnách nezdržujte zbytečně dlouho. Pokud je na recepci více osob, raději se usaďte na sál. Abychom zamezili kumulaci osob v prostorách studia, máme mezi jednotlivými lekcemi 30 min pauzu. V této době lektor zajistí větrání sálu a jógující skupiny se vymění. Prosíme, na lekce přicházejte nejdříve 15 min před a odcházejte nejpozději do 15 min po lekci. 


Vlastní jógamatka nebo jógový ručník

Je pro vstup na sál nutná

O nutnosti zajistit si vlastní jógamatku jsme vás informoivali v květnových NOVINKÁCH a současně vás na to upozorňujeme SMS před každou vaší lekcí. V jógovém sále sice naše studiové jógamatky najdete, ale jen proto, abychom pro vás zajistili rozestupy. Svoji jógamatku si můžete dát na studiovou. Také můžete na naši studiovou jógamatku využít tzv. jógový ručník, na kterém se cvičí stejně jako na jógamatce.

Pokud na jógamatku zapomenete, pak si na recepci můžete vyzvednout dezinfekční sprej a papírový ručník pro dezinfekci naší studiové jógamatky, a to za poplatek 50 Kč / použití.

Downloads20 

Jógové pomůcky
Použití pouze dle pokynů lektora! 

Moc nás mrzí, že vám nebudeme moci poskytnout jóga pomůcky v takovém rozsahu, jak jste u nás zvyklí. Věříme, že to pochopíte. Deky a jógové pásky nebudou k dispozici vůbec! Prosíme, noste si vlastní deku či pásek pokud je používáte. Na sále sice tyto pomůcky najdete, ale prosíme, neodebírejte je. Mrzí nás to o to více, že pro vás máme zakoupené nové, krásné a příjemné deky šedivé barvy a také krásné pásky přírodní barvy. Věříme, že již brzy si budeme moci dovolit používat i tyto novinky.

Jóga bloky a bolstery lze již využít. Postupujte dle pokynů lektora! Pokud budete používat bolstery, překryjte je svým ručníkem. Máme nové potahy, které se dají jednoduše sejmout a vyprat, přesto je nelze prát po každé lekci. Pokud použijete jóga blok, nevracejte jej do police, a odložte jej po lekci dopředu k lektorovi, který následně zajistí jejich dezinfekci. Doporučujeme si zajistit bločky vlastní, můžete zakoupit u nás. Ostatní pomůcky zanechte na místě! 


A to nejdůležitější na závěr 
Pokud se necítíte dobře, zůstaňte doma!

Pokud nebudeme doržovat toto opatření, všechna ostatní jsou v podstatě zbytečná. Velmi na vás apelujeme, pokud cítíte, že vaše tělo s něčím bojuje, raději se své studiové lekce vzdejte.

A přihlaste se na online lekce. Ty budou pravidelně opět od září. Další rozvrh online lekcí připravujeme. S online můžete jógovat z pohodlí domova, a nikoho, ani studio, tím neohrozíte. Buďme toleratní vůči sobě a všem! 


Děkujeme za spolupráci
Těšíme se na vás!