• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA

opatření COVID...

Číst dál...

LIVE - ONLINE JÓGA

Živé přenosy k vám domů...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

PROVOZNÍ ŘÁD

SPIRITCENTRA ...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY, CENÍK

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

Registrační systém

Zde najdete postup pro rezervaci otevřené či live lekce a nejčastější dotazy s ní spojené. 

 

Registrace probíhá výhradně na Moje.SpiritYoga

Klikněte na logo níže

 LOGO šedá

Máte-li zájem navšívit jednotlivé lekce jógy, je třeba si tyto lekce předem rezervovat.

Najdete je v kalendáři na Moje.SpiritYoga 

Rozvrh otevřených lekcí - přehled

Na Moje.SpiritYoga se jednorázově přihlásíte, vytvoří se vám účet.

Dobijete si kredit, který následně čerpáte při rezervaci lekce.

Rezervaci lze kdykoli zrušit dle vaší potřeby, a to nejpozději 3 hodiny před lekcí!

 1111223

____________________________________ 

Jak postupovat při rezervaci otevřené lekce?

1. Vytvořte si účet na moje.spirityoga.cz

Jednorázově se přihlaste /zaregistrujte na tento web. Budete vyzváni k uvedení svých osobních údajů. Toto provedete pouze jednou. Na web se vstupuje přes přihlašovací údaje. Ty si prvotní registraci na webky uložte.

Své údaje zadejte pečlivě, neboť na ně budou systémem automaticky vystavovány daňové doklady, které můžete uplatnit pro zdravotní pojišťovnu či zaměstnavatele k proplacení.

Email a telefoní číslo si zkontrolujte, abychom se s vámi mohli spojit v případě rušení lekcí nebo za účelem dalších organizačních záležitostí.

 

2. Dobijte si kredit

Prostřednictvím kreditu budete hradit své rezervace na otevřené lekce. Do konce srpna je min. výše kreditu 500 kč, od září pak 1.000 kč. Kredit si můžete dobít třemi způsoby. Dle toho pak obdržíte patřičný daňový doklad.

hotovostně na recepci studia (na recepci obdržíte příjmový daňový doklad)

bezhotovostně na uvedený účet (na email obdržíte daňový doklad / fakturu)

platební kartou (na email obdržíte daňový doklad od platební brány Stripe)

Jiné potvrzení, než výše uvedené, nelze vydat. Volte proto, pro vás vhodnou variantu platby za kredit. Děkujeme za pochopení.

 3. Rezervujte si lekci

Vstupte do sekce Kalendář a klikněte na vybranou lekci, rozbalí se detail a pak pouze kliknout na tlačítko "Přihlásit se".

Registrace je uživatelsky příjemná a již nemusíte vyplňovat své údaje u každé lekce zvlášť. Jakmile si jednou účet na moje.spirityoga vytvoříte, automaticky se vám založí chytrý účet, ve kterém najdete mj. všechny své dřívější i aktuální rezervace, a také daňové doklady.

Své platby či storno platby můžete jednoduše sledovat ve vašem kreditním účtu. Při rezervaci lekce se z kreditu automaticky odečítá příslušná cena. 

 

4. Svoje rezervace rušte včas

Storno uhrazených rezervací si zajišťuje uživatel sám na svém účtu v sekci Moje rezervace! Upozorňujeme, že to za vás nemůže udělat recepce.

Doporučujeme včasné odhlašování z lekcí, aby vám kredit zbytečně nepropadal. Odhlásit se lze nejpozději do 3 hodin před začátkem lekce. Platný ceník najdete v Obchodních podmínkách.

Systém náhradníků již nebude možný, recepce vás již nebude kontaktovat přes sms! V případě vašeho zájmu o lekci, sledujte volná místa v registracích, nejlépe v den lekce!

 
___________________________________


Nejčastější dotazy

Co je veřejná lekce?

ü  Veřejná /otevřená lekce je lekce vedená interním lektorem v prostoru studia. Jedná se o samostatné lekce, u kterých si můžete vybrat libovolně termíny dle rozvrhu. Lekce je zaměřena na širokou veřejnost a je většinou určena pouze pro osoby starší 18 let! Při výběru lekce musí klient zohlednit svůj fyzický a zdravotní stav a přihlédnout ke stupni obtížnosti lekce. Více OBCHODNÍ PODMÍNNKY…


Kde si mohu rezervovat veřejnou / otevřenou lekci?

ü  Rezervace probíhají výhradně na moje.spirityoga.cz v sekci KALENDÁŘ. Na web je třeba se jednorázově zaregistrovat a uvést své osobní údaje (jméno + příjmení, telefon, email, adresu).


Jak probíhá registrace na moje.spirityoga?

ü  Na moje.spirityoga.cz proklikněte odkaz „vytvořte účet“. Na vámi zadaný email přijde aktivační odkaz, který proklikněte, tím se váš účet zaktivuje. Poté se můžete přihlásit na web. Nezapomeňte si uložit heslo.


Co když heslo zapomenu?

ü  Zapomněli jste heslo? Proklikněte odkaz „Resetovat heslo“. Na váš email přijde 6ti-místný Kód pro obnovu. V obdrženém emailu proklikněte odkaz pro změn u hesla v odkazu „ZDE“. Zadejte kód a vyplňte své nové heslo, znovu jej potvrďte a budete přesměrováni na Přihlášení. Zde zadejte své nové údaje a vstupte do prostoru webu.


Stránky nebo kalendář nebo jednotlivá událost se mi nezobrazují, co mám dělat?

ü  Pokud jste již byli na webu zaregistrováni před 17. srpnem 2020, zkuste klávesu F5, nebo CTRL + SHIFT + R. Zkontrolujte, zda máte správnou adresu webu: https://moje.spirityoga.cz nebo https://moje.spirityoga.cz/kalendar Popř. kontaktujte recepci SC.


Jak se přihlásit na konkrétní lekci?

ü  V kalendáři si vyberte termín a čas své lekce a klikněte, máte-li zájem, dejte „Přihlásit se“ systém se vás zeptá, zda opravdu chcete lekci rezervovat, a upozorní vás na to, že stržené kredity lze zpětně navracet pouze v souladu s Obchodními podmínkami. Jakmile potvrdíte svou rezervaci tlačítkem „Ano, zakoupit“, dojde ke stržení kreditu ve výši ceny za lekci z vašeho kreditního účtu.


Jak veřejnou / otevřenou lekci zaplatit?

ü  Lekci uhradíte ze svého kreditu na moje.spirityoga, resp. při přihlášení se vám strhne příslušný kredit z kreditního účtu. Hotovostní platba na místě na recepci studia je zpoplatněna.


Znamená to, že při rezervaci veřejné / otevřené lekce si lekci platím předem?

ü  Ano, tyto lekce se platí předem z vašeho kreditního účtu. Váš kreditní účet musí mít dostatek kreditů. Lekci lze zrušit a počet kreditů vrátit na vás účet, pokud svoji lekci zrušíte včas! Tj. nejpozději 3 hodiny před zahájením lekce.


Co když se nestihnu včas odhlásit?

ü  Váš kredit propadne. Nebo můžete za sebe na lekci poslat svého náhradníka.


Můžu požádat recepci telefonicky o odhlášení z lekce?

ü  To bohužel nejde. Recepce nemá přístup na váš účet na moje.spirityoga. Svoji rezervaci ve svém účtu na moje.spirityoga musíte zrušit samostatně, aby došlo k případnému navrácení kreditu na váš účet.


Co je kreditní účet?

ü  Kreditní účet je účet, který se založí při vaší registraci na moje.spirityoga.cz. Tento účet je třeba dobít, a to minimální částkou 1.000 Kč, abyste mohli čerpat kredity pro rezervace vašich lekcí.


Mohu zvolit pro dobití kreditu částku vyšší?

ü  Ano, můžete.


Jakou formou si kreditní účet nabiji?

ü  Kreditní účet si dobijte platbou v minimální výši 1.000 Kč. Uhradit můžete třemi způsoby: a) Platba platební kartou, b) Platba na účet dle údajů zaslaných na váš email, c) Platba v hotovosti na recepci studia.


Jak rychle trvá dobití kreditu při různých platbách?

ü  Platba přes platební kartu je obratem připsána na váš kreditní účet

ü  Zaúčtování platby přes účet trvá cca 2 dny, dle typu vaší platby u vaší banky.

ü  Hotovostní platba na recepci studia je účtována obratem


Jaký doklad získám při různých úhradách kreditu?

ü  Při platbě platební kartou přijde na váš email daňový doklad od platební brány STRIPE

ü  Při platbě na účet najdete daňový doklad přímo ve vašem účtu na moje.spirityoga

ü  Při platbě v hotovosti na recepci studia obdržíte pokladní lístek, popř. můžete vyžádat příjmový doklad pro zdravotní pojišťovnu apod.


Co když si lekci dopředu nerezervuji, mohu na lekci přijít?

ü  Můžete, ale riskujete, že lekce bude obsazena a nebude pro vás volné místo. Doporučujeme sledovat web moje.spirityoga.cz Pokud je na lekci volno, můžete si lekci uhradit přímo na místě na recepci. Cena za lekci bez předchozí rezervace je zpoplatněna. Aktuální ceník naleznete zde.

ü  https://www.spirityoga.cz/index.php/lekce/rozvrh-lekci-jogy/78-novinky/158-jarni-kurzy-jogy-2017


Kde najdu své rezervace? 

ü  Své rezervace najdete v sekci Moje rezervace