• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PODMÍNKY NÁVŠTĚVY STUDIA

opatření COVID...

Číst dál...

LIVE - ONLINE JÓGA

Živé přenosy k vám domů...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

PROVOZNÍ ŘÁD

SPIRITCENTRA ...

Číst dál...

OBCHODNÍ PODMÍNKY, CENÍK

SPIRITCENTRA...

Číst dál...

Směny kurzových lekcí

Náhrady lekcí v kurzech nejsou z organizačních důvodů možné, přesto vám nabízíme způsob jak lekce nenechat propadnout. Seznamte se....

 

1. Na lekci můžete za sebe poslat vámi vybraného náhradníka
Stačí jen, aby se váš náhradník na recepci Spirit Centra zahlásil pod vaším příjmením, s tím, že jde jako náhrada. Náhradník může být kdokoli z ostatních kurzů, nebo kdo již má s jógou zkušenosti. Věnujete však pozornost obtížnosti vašeho kurzu, aby váš náhradník lekci zvládl, a nebrzdil ostatní účastníky kurzu.
 

2. Lekci můžete nabídnout na web Spirit Centra
V případě, že nemůžete za sebe najít náhradníka ve svém "okolí", 
můžete termín své lekce nabídnout na web Spirit Centra. Zašlete potřebné údaje (termín, den a čas lekce, váš mobil) na email recepce Spirit Centra, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Údaje je třeba zaslat s dostatečným předstihem, neboť budou zveřejňovány v době provozu Spirit Centra. Nejpozději v den před konáním vaší lekce. V ostatních případech nemůžeme zveřejnění vaší nabídky zaručit.


3. Přehled termínů lekcí nabídnutých ke směně
Přehled najdete níže.
 
Vyberte si z uvedených termínů a kontaktujte telefonicky přímo účastníka kurzu, který nabízí svoji lekci (jméno účastníka nebude vzhledem k ochraně osobních údajů zveřejňováno).

4. Chcete se stát trvalým náhradníkem pro konkrétní kurz?
Informujte emailem recepci Spirit Centra, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
. Váš zájem bude vystaven v Aktualitách. Uveden bude pouze telefonní kontakt (jméno účastníka nebude vzhledem k ochraně osobních údajů zveřejňováno). Očekávejte telefonické nabídky účastníků kurzů. Důležité upozornění!

a) Recepce Spirit Centra neorganizuje směny lekcí, pouze může vystavit vaši nabídku lekce na web, za předpokladu splnění výše uvedených podmínek.

b) Finanční vyrovnání je vždy mezi vámi a náhradníkem. Recepce Spirit Centra nemůže vybírat či uchovávat platby za směněné lekce.

c) Tento systém je možností, jak řešit vyjímečné a nenadálé nepřítomnosti, přičemž není zaručen jeho pozitivní výsledek. Předpokládáme, že se bude jednat o pár ojedinělých případů, a systém nebude zneužíván. V případě, že se v průběhu kurzů objeví značné množství směňování lekcí, nelze garantovat organizační zajištění tohoto systému. Předem děkujeme za pochopení.

d) Ve všech ostatních případech lekce propadá.

 

Nabídnuté volné jednotlivé kurzové lekce:

Máte-li zájem volejte na níže uvedená čísla klientů, kteří jsou v daném kurzu, a nemohou v určitý termín na svoji lekci. Tuto lekci pak nabízejí níže na našem webu. Finanční vyrovnání je mezi klientem kurzu a vámi! 

 

Trvalí náhradníci (zájemci) do kurzů: 

Pokud máte o nějaký konkrétní kurz pravidelně zájem, nahlašte se u nás na recepci jako trvalý náhradník. Váš zájem zveřejníme zde.

Aktuálně 0