• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

HOSTOVÁNÍ

Aleny Vejříkové...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

ROK 2019

Nabídka celého roku...

Číst dál...

KURZY JÓGY 4 - 6/2019

Organizace, obsah, lektoři ...

Číst dál...

REGISTRACE

Neváhejte se přihlásit jako náhradník...

Číst dál...

Jóga smíchu s Joshim - workshop plný smíchu


Jóga smíchu s Joshim

14. dubna  (9:30 - 12:00), SPIRITCENTRUM

Workshop plný smíchu bez důvodu, ve společnosti dalších smějících se lidí, vás přivede do stavu spontánního prožívání přítomného okamžiku. 

Jóga smíchu (hasya yoga)  je propracovaný a vyzkoušený systém, který je postaven na faktu, že se všichni dokážeme smát zcela bez důvodu a bez nutnosti vyprávět si vtipy.

Tento workshop vyžaduje vaši vůli aktivně se do cvičení zapojit. Je důležité, abyste přišli připraveni, že si budeme hrát "jako děti", a že budeme svůj smích procvičovat a zkoušet. Jóga smíchu je cvičením, při kterém pracujeme ve velké míře s naším dechem. To způsobuje výrazné okysličení našeho těla a mozku, zlepšuje naše zdraví a dodává energii.

Mnoho studií dokazuje, že Smích má blahodárné účinky na tělo, duši i mysl. Snižuje se nám množství stresových hormonů v krvi, zvyšuje se produkce endorfinu a snižuje krevní tlak. Zvyšuje se odolnost našeho organismu a snižuje bolest. Zvyšuje se také naše výkonnost v práci, lépe se nám s ostatními komunikuje a spolupracuje. Jsme motivovanější, baví nás svět a život, a snadněji relaxujeme. Ze smíchu pramení naše pocity radosti, štěstí a harmonie.

1 FOTO124
Budeme se společně smát prostřednictvím tzv. smíchocviků, které nás s hravostí a nakažlivostí dovedou k srdečnému a spontánnímu smíchu. Prožitek spontánního smíchu na závěr umocní společná "meditace" smíchu zakončená příjemnou relaxací.

"Joshiho jsem potkala na jeho workshopu Život v přítomnosti. Od začátku z něj vyzařoval klid a mír, pohoda a radost. Napadlo mne, že "to co učí, také žije". V průběhu setkání jsme mohli s ostatními účastníky ochutnat některé techniky Jógy smíchu. Když řeknu, že jsme se doslova "váleli smíchy", a to i po skončení semináře, nebudete mi věřit. Zjistila jsem, že díky smíchu nejen, že do svého života přivedete více radosti, ale budou se s vámi smát i vaše buňky, a to je velice ozdravné. Smát se budou i vaši nejbližší, a navíc celé vaše tělo se procvičí. A proto jsem Joshiho pozvala k nám do studia. Jeho workshop Jógy smíchu vřele doporučuji!!!"

Alena Vejříková

 

Joshi - Josef ŠílaSouvisející obrázek
Je kouč, terapeut, "městský šaman" a lektor Jógy smíchu. Již 
několik let pracuje v Domě osobního rozvoje Maitrea Praha. Sebepoznání, meditacím, psychologii a zkoumání lidského štěstí se věnuje od svého mládí, nyní je tomu více než 25 let. V roce 2007 po dlouhém období hledání a usilování nalezl překvapivou jednoduchost bytí v přítomnosti. Jeho vnímání světa a vědomí sama sebe se převrátilo úplně naruby. Začal toto prožívání dále prozkoumávat, prohlubovat a sdílet i s ostatními.

Více o Joshim a jeho životním náhledu se dozvíte na jeho webu Život v přítomnosti, kde můžete shlédnout i videa s ním zde.

 

Detail události

Začátek události 14 duben 2018 9:30
Konec události 14 duben 2018 12:00
Celková kapacita 20
Registrovaní 14
Volná místa 6
Cena 350Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM
We are no longer accepting registration for this event