• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

AKTUALITY - připravujeme pro vás ...

Co můžete očekávat v 2019...

Číst dál...

KURZY JÓGY leden - březen 2019

Organizace kurzů, REGISTRACE, obsah kurzů a lektoři...

Číst dál...

REGISTRACE na lekce, semináře, pobyty, vč. nabídky volných kurzových lekcí...

Je-li obsazeno neváhejte se přihlásit jako náhradník...

Číst dál...

Ano a Ne - seminář s Mgr. Lenkou Píchovou - NOVINKA


My a naše vztahy s Mgr. Lenkou Píchovou NOVINKA!!!

První seminář - "Ano a Ne" 

26. ledna (SO 9:00 - 16:00), SPIRITCENTRUM

Představujeme vám nový cyklus sedmi seminářů pro rok 2019 na téma "My a naše vztahy" s terapeutkou a lektorkou osobního rozvoje Mgr. Lenkou Píchovou. 

Cyklus v sedmi setkáních přináší jiný úhel pohledu na vztahy tak, jak je v naší každodennosti zažíváme. Nevyhneme se žádnému období života, nebudeme se schovávat před problémy, budeme nacházet odpovědi i na ty otázky, které se nevyslovují lehce. Krok za krokem díky druhým objevíme sami sebe, díky sebepoznání více pochopíme druhé.

V průběhu roku 2019 budet moci zažít a v sobě otevřít hned několik témat:

1. Ano a Ne. 
2. Rodiče a my, aneb Kdo jsem? 
3. A zase je to stejné...
4. Co dál? Jak dál?
5. Slovo jako klíč.
6. Změna? 
7. Mít důvod chtít.

Pamatujete si? Když se učíme chodit, ti, kteří jsou v tu chvíli u nás jásají nad prvními krůčky, jásají, jako my...Ozývá se: "ANO, pojď, ještě, ještě kousek:" Po krátkém čase, když se rozběhneme a jsme plní radosti z volnosti se ozve: "Ne, nesmíš, neutíkej, stůj!" Čemu jste řekli své ano? Stojíte doposud, nebo jste utekli?... Každé ano a ne je prvním krokem, rozcestníkem, volbou. Slovo je čin. Jak mluvíme, tak se děje. Přijďte si uvědomit jakou moc vám ano a ne dává. Přijďte pochopit,  jak tato slova používáte a jakou realitu tím vytváříte. 
WIN 20171220 16 02 06 Pro 1


Mgr. Lenka Píchová 

Studovala  humanitní obory (psychologii, sociologii, gender, logiku, filosofii, estetiku, etiku, historii, náboženství), dvanáct let se věnovala problematice holocaustu, dvacet let své vzdělání doplňovala tématikou zaměřenou na lidské soužití, a to i díky seminářům v Německu, Polsku, Izraeli a NorskuJe regresní terapeutkou, lektorkou osobního rozvoje a intuitivní koučkou.

Její přednášky reagují na aktuální problémy, se kterými se setkává v praxi, semináře pak zaměřuje na propojení poznatků z praxe regresní terapie a terapie přítomného okamžiku tak, aby absolventi jejich kurzů nejen dokázali pochopit  proč mají daný problém, o čem skutečně je, a jak a čím ho odstranit, ale hlavně aby poznali kým jsou, a tímto poznáním žili. Lenka v současné době žije se svými dvěma dětmi v malém městečku západně od Prahy, pracuje v Hostivici, přednáší v Čeladné, Kutné Hoře, Bratislavě. Více na www.lenkapichova.cz


Druhý seminář z tohoto cyklu se koná 23. března...

Detail události

Začátek události 26 leden 2019 9:00
Konec události 26 leden 2019 16:00
Celková kapacita 20
Registrovaní 4
Volná místa 16
Cena 590Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM