• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

AKTUALITY - připravujeme pro vás ...

Co nového se děje v 2018...

Číst dál...

KURZY JÓGY září - prosinec 2018

Organizace kurzů, REGISTRACE, obsah kurzů a lektoři...

Číst dál...

REGISTRACE na lekce, semináře, pobyty, vč. nabídky volných kurzových lekcí...

Je-li obsazeno neváhejte se přihlásit jako náhradník...

Číst dál...

Anglicky bez učebnic s Markétou Mackovou WORKSHOP I. - věční & falešní začátečníci


Anglicky bez učebnic 
Markétou Mackovou

Workshop I.věční & falešní začátečníci 

24. listopadu (9:30 - 17:00), SPIRITCENTRUM 

"S Markétou jsem strávila dva roky ve škole Psychologické astrologie PHDr. Lenky Adamové. Sedávaly jsem ve stejné lavici a postupně se z nás staly přítelkyně. Markéta má velmi originální přístup jak učení se, tak k výuce. Její workshop vřele doporučuji..."                                                                                                                      (Alena Vejříková)
 
Jednodenní workshop Angličtiny bez učebnic, který vás "rozmluví"! Workshop je pro všechny, kteří mají minimální znalost anglického jazyka. Proto se zaměříme na pomůcky, které nám pomohou bezpečně vytvořit větu a otázku. Slovní zásobu budeme hledat všude kolem nás, protože lidé běžně používají "facebook", kde dávají "like" a nebo víte, že existuje šampon "Head & shoulders" a tak dále. Náš společný cíl tedy bude aktivovat slovní zásobu, kterou nevědomě kolem sebe máme, umět se zeptat a odpovědět na běžně potřebné věci, když jsme v zahraničí. 

1 IMG 20180615 183008
Jednodenní intenzivní výuka anglického jazyka kombinuje principy J. A. Komenského a moderní pojetí výuky netradičním způsobem. Workshop je interaktivní, plný dynamiky a zábavy. Společně se zaměříme na konverzaci a slovní zásobu. Ochutnáte efektivní (jiný) přístup učení cizího jazyka než znáte ze školy. Cílem je „rozmluvit“ vás a ukázat vám, že se dá učit i jinak, než jste zvyklí a poskytnou vám podporu v dalším studiu. Výhodou je malá skupinka účastníků a individuální přístup k jednotlivci.

Domů si odnesete nahrávky, texty a konkrétní pomůcky, se kterými můžete ještě několik dní po té opakovat a upevňovat to, co jste se na hodině naučili.
  

1 FotoMM
Markéta Macková

Lektor & kouč osobního rozvoje. V oblasti vzdělávání dospělých působí od roku 2006. Zaměřuje se na procesy učení, paměti a osobního rozvoje. Škola nás dobře naučila používat levou hemisféru. Nejsme však "rozbití" a v našem mozku máme i pravou hemisféru.

Propojením pravo a levo hemisferických postupů je proces učení a zapamatování mnohem efektivnější. Škola používá při učení pro všechny stejný přístup. Znamená to tedy, že jsme všichni naprosto stejní? A existují i jiné postupy? 
V této oblasti se Markéta kontinuálně stále vzdělává, protože, jak říká: "Cesta je víc než cíl". 

V případě, že si nejste jistí vaší úrovní, lze Markétu kontaktovat na www.macmar.cz

Seminář se koná při minimálním počtu 8 účastníků.

Detail události

Začátek události 24 listopad 2018 9:30
Konec události 24 listopad 2018 17:00
Celková kapacita 12
Registrovaní 2
Volná místa 10
Cena 1.250Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM