• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

AKTUALITY - připravujeme pro vás ...

Co nového se děje v 2018...

Číst dál...

KURZY JÓGY září - prosinec 2018

Organizace kurzů, REGISTRACE, obsah kurzů a lektoři...

Číst dál...

REGISTRACE na lekce, semináře, pobyty, vč. nabídky volných kurzových lekcí...

Je-li obsazeno neváhejte se přihlásit jako náhradník...

Číst dál...

Anglicky bez učebnic s Markétou Mackovou WORKSHOP II. - mírně pokročilí


Anglicky bez učebnic 
Markétou Mackovou

Workshop II. - mírně pokročilí

25. listopadu (9:30 - 17:00), SPIRITCENTRUM 

"S Markétou jsem strávila dva roky ve škole Psychologické astrologie PHDr. Lenky Adamové. Sedávaly jsem ve stejné lavici a postupně se z nás staly přítelkyně. Markéta má velmi originální přístup jak učení se, tak k výuce. Její workshop vřele doporučuji..."                                                                                                                      (Alena Vejříková) 

Jednodenní workshop Angličtiny bez učebnic, který vás "rozmluví"! 
Workshop II. je pro všechny, kteří sice již mají znalost anglického jazyka, ale možná nemají pocit, že by tuto znalost používali. Cílem je rozmluvit se. Objevit jednoduchost a lehkost konverzace a to bez strojených školních vět typu: "Odpovídejte celou větou." Během dne si vytvoříme pomůcky, které nám poslouží k tomu, abychom i po našem setkání nadále anglicky mluvili. Vše co zazní během dne si v praktické podobě odnesete domů. Také se zaměříme na to, jak rozumět rodilým mluvčím a jak zlepšit slovní projev. 

1 IMG 20180615 183008


Jednodenní intenzivní výuka anglického jazyka kombinuje principy J. A. Komenského a moderní pojetí výuky netradičním způsobem.
 Workshop je interaktivní, plný dynamiky a zábavy. Společně se z
aměříme na konverzaci a slovní zásobu. Ochutnáte efektivní (jiný) přístup učení cizího jazyka než znáte ze školy. Cílem je „rozmluvit“ vás a ukázat vám, že se dá učit i jinak, než jste zvyklí a poskytnou vám podporu v dalším studiu. Výhodou je malá skupinka účastníků a individuální přístup k jednotlivci.

Domů si odnesete nahrávky, texty a konkrétní pomůcky, se kterými můžete ještě několik dní po té opakovat a upevňovat to, co jste se na hodině naučili.


1 FotoMM

Markéta Macková

Lektor & kouč osobního rozvoje. V oblasti vzdělávání dospělých působí od roku 2006. Zaměřuje se na procesy učení, paměti a osobního rozvoje. Škola nás dobře naučila používat levou hemisféru. Nejsme však "rozbití" a v našem mozku máme i pravou hemisféru. 

Propojením pravo a levo hemisferických postupů je proces učení a zapamatování mnohem efektivnější. Škola používá při učení pro všechny stejný přístup. Znamená to tedy, že jsme všichni naprosto stejní? A existují i jiné postupy? V této oblasti se Markéta kontinuálně stále vzdělává, protože, jak říká: "Cesta je víc než cíl". 

V případě, že si nejste jistí vaší úrovní, lze Markétu kontaktovat nawww.macmar.cz


Seminář se koná při minimálním počtu 8 účastníků.

Detail události

Začátek události 25 listopad 2018 9:30
Konec události 25 listopad 2018 17:00
Celková kapacita 12
Registrovaní 0
Volná místa 12
Cena 1.250Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM