• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Novinky

PROVOZNÍ ŘÁD

Pro návštěvníky a uživatele....

Číst dál...

KURZY JÓGY 1-3/2020

Organizace, obsah, lektoři ...

Číst dál...

VÍKENDY a POBYTY

s Alenou Vejříkovou...

Číst dál...

ROK 2020

Nabídka celého roku ...

Číst dál...

HOSTOVÁNÍ

Aleny Vejříkové ...

Číst dál...

JÓGA NA KANÁRSKÝCH OSTROVECH - Týdenní pobyt u Atlantiku

 

JÓGA na mystickém ostrově LANZAROTE 2020

Atlantik, Kanárské ostrovy s Alenou Vejříkovou

13. - 20. říjen 2020 

Vydejte se za jógou na jeden z nej podivuhodnějších ostrovů Kanárského souostroví uprostřed Atlantského oceánu, na mystický ostrov LANZAROTE. Jedno z míst, kde se zřejmě nacházela bájná a ztracená Atlantida, kde vulkanická činnost vytvořila překrásné přírodní scenérie, kde původní obyvatelé žijí prostým tradičním způsobem života, kde turistický ruch má minimální dopad na ráz krajiny. Objevíte jak čilý život v přímořských tavernách či restauracích rodinného typu, obchůdcích všeho druhu, tak klidné malebné pláže či poklidný život vesniček uprostřed vnitrození. Celý ostrov LANZAROTE je UNESCO vyhlášen přírodní rezervacíPřesto se stále budete nacházet v EU.

Na LANZAROTE najdete vše...a samozřejmě všudypřítomnou lávu a sopky :-) No posuďte sami zde... proklikejte se až na konec fotogalerie :-) 

LANZAROTE je mojí srdeční záležitostí, kam se opakovaně velmi ráda vracím jak s jógou tak i soukromě několikrát do roka. V roce 2020 se s jógou na Lanzarote vydáme již po šesté! Díky znalosti ostrova je tak možné vedle hlavního programu JÓGY, doporučit, uspořádat a dohodnout další poznávací akce. Užít si dovolenou, jógu, poznání v jednom :-) Kanárské ostrovy jsou nazývány "ostrovy věčného jara" a v říjnu je zde stále příjemně teplo okolo 24°C, ideální pro ranní a večerní lekce jógy!!! 

1 FOTO LANZA 2018

Na ostrov se vydáme ve spolupráci s CK Capro.


Jak tedy postupovat v případě zájmu?

1. Zaregistrujte se níže v registračním systému www.spirityoga.cz, čímž se zařadíte do přehledu zájemců. Tato registrace je nezávazná a můžete ji kdykoliv zrušit. Je to přehled pro lektorku.

2. Podejte přihlášku u CK Capro, zde
Stiskněte tlačítko rezervovat, zadejte kontaktní údaje, vyplňte přihlášku a objednejte. V přihlášce uveďte, že jste se o zájezdu dozvěděli cestou Aleny Vejříkové. CK Capro sdělí další postup ohledně plateb. Tato přihláška u CK se stává závaznou jakmile uhradíte zálohu. Pokud jste rozhodnuti, se zálohou raději neváhejte, neboť potřebný počet apartmánů u Clubu Siroco je třeba rezervovat včas. Stejně tak i letenky, které jsou rychle na ostrovy vyprodány (nově z ČR létá na ostrovy pouze letecká společnost Travel Service, dříve létal i Fischer).

3.  Další postup koordinuje CK Capro

4.   Program pobytu zajišťuje lektorka
Obsahuje 2 lekce jógy denně, ráno a večer ( Hathajóga, Relax jóga, Dynamic jóga, Powerjóga, Čakra jóga, Yin jóga a další). Praktikovat budeme podle potřeby přímo v komplexu ubytování, ale zejména u moře. Tento základ programu (celkově 12 lekcí za týden pobytu) bude doplněn o ranní pránájámou, Súrja Namaskár při východu Slunce, či povídáním o vybraných tématech z jógové cesty. Plánován je fakultativní výlet na překrásnou pláž FAMARU, kterou již znáte z mého webu, popř. na další místa na trase. Pokud budete mít zájem více poznat ostrov, lze na místě zakoupit různé fakultativní výlety či si zapůjčit auto a společně dohodnout nějakou výpravu. Komplex Clubu Siroco jsem několikrát navštívila a mohu jej doporučit. 

5.  Bližší informace k ceně najdete zde
Cena zájezdu zahrnuje snídaně formou švédského stoludoporučuji polopenzi (snídani a večeři) a nebo jen snídani, pokud si rádi na jídlo zajdete do restaurace či se stravujete sami. V Clubu Siroco Serenity vaří chutně a lze si vybrat. Na ostrově jsou ceny potravin přibližně stejné jako v ČR, něco je i levnější, zejména pokud nakupujete v supermarketech. Platby v eur. Vzhledem k tomu, že se budeme hýbat a praktikovat jógu, přejídání all inclusive nepředpokládám :-) V základní ceně jsou zahrnuty všechny služby lektorky dle základního programu. 

6.  Cvičící a necvičící osoby.
Na zájezd se můžete vydat sami a nebo společně s rodinnými příslušníky či přáteli. Bližší info k ceně pro necvičící osoby podá CK Capro. Upozorňuji, že hotel přijímá osoby pouze starší 18 let. Zájezd se koná v případě minimálně 15 přihlášených cvičících osob. Věřím, že se sejdeme :-)

7. CK Capro požaduje zálohu ve výši 5.000 Kč nejpozději do 28.2. 2020.Důvodem je zajištění dostatečného počtu letenek a lůžek, který je omezen!!!


Tak neváhejte a přidejte se k nám!!!

Detail události

Začátek události 13 říjen 2020 0:00
Konec události 20 říjen 2020 0:00
Celková kapacita 15
Registrovaní 4
Volná místa 11
Cena 19.980Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM