• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
  • 04.jpg
  • 05.jpg
  • 06.jpg
  • 07.jpg
  • 09.jpg
  • 10.jpg
  • 11.jpg
  • 12.jpg

Právě jste zde:

Kurz Slow DYNAMIC jóga - Stáňa - jednorázová registrace

Slow Dynamic Jóga (ČT 18:45 – 19:45) se Stáňou Peprnou
Kurz je pro mírně pokročilé i pokročilé. Kurz je zaměřen na nácvik jednotlivých variant sestav „Pozdravu Slunci“, na propojení dechu s pohybem, na správné držení těla, zapojení hlubokého stabilizačního systému, a koncentraci v pozicích. Základem každé lekce je Pozdrav Slunci A a B, do kterých jsou vkládány pozice bojovníků a dalších ásan, které tvarují a zpružňují tělo zároveň. Lekce začínají koncentrací a zahřátím Pozdravem Slunci, následují sestavy zaměřené na konkrétní partie těla, na závěr zklidnění a relaxace v šavásaně. Rozdíl mezi Dynamickou a Powerjógu není téměř žádný, snad jen v rychlosti sledu ásan a v délce jejich výdrží. Powerjóga je z tohoto pohledu mírnější. 
Kurz není vhodný pro osoby s vysokým krevním tlakem a pro osoby mladší 15 let.


Stanislava PEPRNÁ
STÁŇAJógovou praxí prochází přes 6 let. Vystudovala taneční konzervatoř v Brně a následně se stala členkou baletního souboru Janáčkova divadla. Díky baletní průpravě se lehce dostávala do jógových pozic, ale až setkání s jógou, v podání Aleny Vejříkové, jí inspirovalo na její jógové cestě. Je čerstvou absolventkou Power Yoga Akademie, s. r. o.,Václava Krejčíka, specializace Powerjóga. Za sebou má řadu seminářů a workshopů pořádaných SPIRITCENTREM. Dále je externím pedagogem v Baletní škole Terezie Dudové v Berouně. Na svých lekcích chce předávat poznatky o bezpečném provádění pozic. Jóga pro ni znamená: „Plynutí v čase a prostoru, splynutí dechu a pohybu, pevnost a volnost současně, úsměv, čas věnovaný sobě, tady a teď v přítomném okamžiku.“ Stáňa ve SPIRITCENTRU vede kurzy Vitální jógy, Hathajógy a Slow Dynamic jógy. 


Cena:
 1 690 Kč/ 13 lekcí / 60 minut

Kurz začíná 4 dubna 2019
Kurz bude otevřen při minimálním počtu 10 účastníků nebo dle dohody studia s lektorem. 

Potvrzení o registraci, vč. platebních údajů, vám přijde na vámi uvedený email!
Celkový rozvrh na duben - červen najdete zde... V případě požadavku potvrzení platby pro ZP nebo zaměstnavatele (FKSP):

a) Platba účtem - vystavíme automaticky fakturu, dle údajů uvedených při registraci, jakmile bude vaše platba připsána na náš účet. K vystavení potvrzení pro ZP uveďte ihned při registraci do kolonky  "Poznámka" datum narozeníPOTVRZENÍ (fakturu) o platbě účtem nelze zpětně opravovat a doplňovat osobní údaje, současně vydávat fakturu v jiném měsíci než proběhla vaše platba. Pokud si nejste jisti, zda potvrzení pro ZP budete potřebovat, doporučujeme platbu v hotovosti !!!

b) Platba v hotovosti - vystavíme příjmový daňový doklad přímo na recepci na vámi osobně uvedené údaje.

Detail události

Začátek události 18 duben 2019 18:45
Konec události 18 duben 2019 19:45
Celková kapacita 24
Registrovaní 21
Volná místa 3
Cena 1.690Kč
Místo konání SPIRITCENTRUM
We are no longer accepting registration for this event